Serwis Samsung - wymiana baterii w telefonach Samsung

wymiana baterii w telefonach Samsung

Obawiasz się wysokich kosztów wymiany lub naprawy baterii w swoim smartfonie Samsung. Nie martw się. Profesjonalny serwis Samsung w Warszawie, którego potrzebujesz, nie jest drogi. Jeśli Twój smartfon Samsung nie działa już tak jak kiedyś, nasi specjaliści mogą go naprawić. Bateria jest najczęściej uszkadzanym elementem. Po dłuższym użytkowaniu, żywotność baterii znacznie się zmniejsza. Wymiana baterii Samsung może być rozwiązaniem. Eksperci wymienią Twoją uszkodzoną baterię na właściwą dla Twojego modelu. Serwis telefonów Samsung działa zgodnie z zaleceniami producenta. Stosowane są wyłącznie oryginalne części pochodzące od zaufanych dostawców. To gwarantuje Ci spokój na bardzo długi czas. Po naprawie Twój telefon nadal będzie w dobrym stanie. Najlepszym sposobem na zwiększenie wydajności Twojego smartfona Samsung jest wymiana baterii. Za ułamek ceny nowego sprzętu również zostaniesz obciążony. Ceny już od 80 zł. Nawet w przypadku najnowszych flagowców koreańskiego producenta, wymiana baterii nie jest drogą sprawą. Nie musisz się martwić, że stracisz telefon na kilka tygodni. Większość usterek można łatwo naprawić w serwisie telefonów Samsung. Możemy również odebrać uszkodzony sprzęt.

Wymiana baterii Samsung

Wymiana baterii Samsung

Słaba żywotność baterii to największy znak, że Twój smartfon Samsung może wymagać wymiany. Jeśli Twój telefon wytrzymuje tylko 3-4 godziny bez ładowania, a Ty nie odtwarzasz żadnych filmów online ani nie robisz nic innego intensywnego, może to być czas na wymianę baterii. ExpressGSM oferuje bezpłatną usługę diagnostyki baterii w celu zidentyfikowania problemu. Oferujemy również wymianę baterii. Istnieje wiele opcji w zależności od Twojego budżetu. Naprawa jest zazwyczaj wykonywana w ciągu jednego dnia roboczego. Wymiana baterii jest również w przystępnej cenie. Nasze usługi pozwalają zaoszczędzić pieniądze, mieć sprawny telefon i przedłużyć jego żywotność. Zapraszamy wszystkich klientów do skorzystania z naszej usługi wymiany baterii.

Wymiana baterii Samsung

Wymieniamy baterie w telefonach Samsung

Usługa wymiany baterii w telefonach Samsung polega na demontażu i montażu oryginalnej baterii Samsung. Obudowa baterii może ulec uszkodzeniu, dlatego należy zachować ostrożność przy jej wymianie.

Kiedy należy naładować telefon?

Czas wymiany baterii wynosi około jednej godziny od momentu dostarczenia do nas telefonu. W przypadku, gdy nie posiadamy aktualnie baterii do używanego przez Ciebie modelu, termin wymiany baterii może ulec wydłużeniu.

Ile trwa wymiana baterii w telefonie Samsung

Baterie w telefonach Samsung można wymienić za mniej niż 250 polskich lirów. Zależy to jednak od tego, jak trudna jest to wymiana i czy są jakieś dostępne.

Najnowsze telefony Samsunga posiadają baterie wewnętrzne. Z tego powodu trzeba będzie otworzyć słuchawkę od strony komory baterii.

Co mogę zrobić, aby wymienić baterię w telefonie?

wymienić baterię w telefonie

Wymiana baterii w telefonach Samsung jest skomplikowana. Ryzyko uszkodzenia telefonu jest wysokie. Naprawa będzie również droższa niż wymiana.

Spuchnięte baterie mogą powodować problemy z telefonem. Trzeba będzie ją wymienić na nową.

Często zdarza się, że pojemność baterii jest mniejsza, gdy telefon jest intensywnie używany. Świadczy o tym fakt, że telefon trzyma mniej niż wcześniej.

Uszkodzonej baterii nie należy wyrzucać razem ze śmieciami.

Uszkodzonej baterii nie należy wyrzucać

Bateria Samsung powinna być odpowiednio zutylizowana w pojemniku do recyklingu. Firma, z której usług korzystamy do utylizacji Państwa zużytych baterii jest specjalistą w tej dziedzinie. Niebezpiecznie jest szturchać baterię lub wrzucać ją do ognia.