Nowa usługa Samsung: Naprawa wyświetlaczy.

Wymiana ekranu to powszechnie pożądana usługa w urządzeniach mobilnych. W wielu przypadkach nie jest wymagana wymiana całego ekranu. Samsung oferuje usługę naprawy ekranu, która jest niedroga i może być wykorzystywana zamiast wymiany ekranu.

Właściciele urządzeń Samsung Galaxy już wkrótce będą mogli skorzystać z najnowszej usługi firmy Samsung polegającej na naprawie ekranu zamiast wymiany całego modułu. Opłacalne rozwiązanie jest już dostępne w autoryzowanych centrach serwisowych Samsunga.

Wymiany ekranów stanowią duży procent napraw urządzeń mobilnych. Jest to kosztowna i skomplikowana usługa, która często nie jest potrzebna. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów i środowiska, zdecydowaliśmy się na naprawę ekranów. Naprawa, w przeciwieństwie do wymiany, opiera się na innej technologii, która pozwala nam naprawić uszkodzony ekran bez konieczności wymiany całego modułu” – mówi Jarosław Orski, Kierownik Działu Obsługi Klienta Samsung.

Naprawa wyświetlaczy.

Urządzenia Samsung Galaxy z funkcją naprawy ekranu będą nadawały się do użytku, jeśli ramka modułu wyświetlacza nie została uszkodzona. Wymiany wymagają tylko te elementy ekranu, które trzymają treść (np. warstwa obsługująca dotyk czy matryca). Cena naprawy ekranu będzie od 15 do nawet 45 proc. niższa niż wymiana całego modułu ekranu.

Technik z działu serwisu przedstawi Ci wstępną ekspertyzę, która pomoże Ci zakwalifikować urządzenie Samsung Galaxy do naprawy. Po tej analizie i zatwierdzeniu kosztów naprawy, urządzenie jest następnie przekazywane do dedykowanego autoryzowanego serwisu Samsung, wyposażonego w odpowiednie narzędzia i grupę specjalnie przeszkolonych w procesie renowacji techników.

Autoryzowane centra serwisowe Samsung używają wyłącznie oryginalnych komponentów do naprawy i wymiany wyświetlaczy. Dzięki temu oryginalna gwarancja na urządzenie jest nadal ważna. Pracownicy Centrum Serwisowego Samsung są przeszkoleni i stosują się do najwyższych standardów napraw. Komponenty używane do napraw są oryginalne i objęte gwarancją. Zapewnia to najwyższą jakość i bezpieczeństwo usług. Liczne grono laureatów „Gwiazdy Jakości Obsługi” – nagrody przyznawanej na podstawie badań satysfakcji klientów Autoryzowanych Centrów Serwisowych Samsung. ExpressGSM.eu posiada więcej informacji na temat centrów serwisowych Samsunga.

Serwis dostępny dla smartfonów Galaxy S8, S8+ S9, S9+ S10e, S10e,+ S20, S20+, S20U, S21, S21+, N8, S21U, N10, N10+ i N20. Fold2.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Wymiana wyświetlacza Samsung

Telefony Samsung oferują doskonałą jakość ekranu, która przyciąga wielu klientów. Rosnąca popularność zakrzywionych ekranów jest dowodem na ich atrakcyjność. Jednak, podobnie jak inne, są one podatne na powstawanie uszkodzeń, które mogą być wynikiem upadku lub zgniecenia telefonu. Może to powodować wiele trudności w codziennym korzystaniu z telefonu. Możesz się skaleczyć lub nawet zranić, ponieważ Twój wyświetlacz nie działa prawidłowo lub ma problemy z dotykiem. Poszukujesz zamiennika dla uszkodzonego wyświetlacza Samsung? Potrzebujesz profesjonalnego serwisu, który może zrealizować wymianę wyświetlacza Samsung w Twoim imieniu.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Czy możliwa jest wymiana wyświetlacza Samsung?

Wyświetlacz na ekranie Twojego Samsunga może być zastąpiony w każdym scenariuszu. Jeśli uszkodzony wyświetlacz rozciąga się na ramkę lub obudowę telefonu, wtedy trzeba będzie dokonać dalszych napraw lub wymienić całą obudowę. Jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana wyświetlacza jest możliwa, skontaktuj się z naszym centrum serwisowym Samsung.

Jeśli wyświetlacz Twojego smartfona nie jest uszkodzony, a szkło z przodu jest nienaruszone, możesz spróbować tańszej naprawy, takiej jak wymiana szkła. W takim przypadku wyświetlacz musi jednak działać prawidłowo. Chcesz wiedzieć, czy wymiana wyświetlacza będzie konieczna? Określimy potrzebę wymiany.

Na czym polega wymiana wyświetlacza Samsung?

Proces wymiany wyświetlacza w telefonie rozpoczynamy od zarejestrowania telefonu w systemie serwisowym i przekazania go technikowi, który jest odpowiedzialny za cały proces naprawy. Proces rozpoczyna się od dokładnego sprawdzenia telefonu oraz usunięcia uszkodzonych części. Następnie technik wymienia uszkodzony wyświetlacz, zastępując go świeżym. Po zakończeniu naprawy telefon jest sprawdzany w celu potwierdzenia, że jest w pełni sprawny.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Ekspresowa naprawa telefonów Samsung

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług. Zajmujemy się naprawą telefonów od wielu lat. To pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Dbamy o ciągłe doskonalenie się naszych pracowników. Ciągle inwestujemy w nowe technologie, które pozwalają nam na profesjonalne naprawy.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Na miejscu posiadamy wszystkie podzespoły do telefonów, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić Twój telefon od ręki. Naprawa trwa zazwyczaj krócej niż godzinę. Do napraw używamy tylko oryginalnych części. Jeśli klient preferuje używamy wysokiej klasy zamienników.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że Twoim telefonem zajmą się fachowcy. Otrzymasz gwarancję na serwis i części zamienne.